Wstęp

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły przystąpią po raz kolejny do egzaminu maturalnego. Będzie to grupa ok. 147 osób z następujących klas: IV E, IV H, IV Hn, IV i, IV L,  IV R i IV S. Bezpośrednio nadzoruję przygotowanie do egzaminu maturalnego w Zespole Szkół nr 2 i proszę o zwracanie się do mnie z pytaniami dotyczącymi tego egzaminu - postaram się na nie odpowiedzieć. Przypominam również, że tylko te informacje, które opublikuje na swojej stronie: Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl  i Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie www.cke.edu.pl  - są pewne. Właśnie z tych źródeł korzystam, przekazując Wam komunikaty i wszelkie wiadomości na temat matury. Zapraszam do przeglądania tych stron...

Za wszystkich trzymam kciuki i życzę powodzenia!

zastępca dyrektora

Katarzyna Radoń