Zajęcia dodatkowe    

dla uczniów

 

Poniedziałek

godzina

Planowane zajęcia

Nauczyciel prowadzący

 

 

 

14.00 – 14.45

konsultacje

Dariusz Cielniak

Praca z uczniem słabym

Agnieszka Lewandowska

Praca z uczniem słabym

Marzena Janowska

Praca z uczniem słabym (po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem)

Marzena Orłowska

Konsultacje

Magdalena Lipnicka

konsultacje

Sylwia Czubala

 

14.45 – 15.30

konsultacje

Magdalena Blumowska

konsultacje

Małgorzata Makowska

Przygotowanie do egzaminów i konkursów

Jolanta Stępczyńska

14.45 – 16.15

Zajęcia sportowe

Agnieszka Sieczkowska

14.50 – 15.35

Koło ekonomiczne

Marzena Janowska

Przygotowanie do sakramentów

Marcin Gruszto

15.35 – 16.20

Zajęcia wyrównawcze

Bogdan Basiak

19.30 – 20.15

Zajęcia na basenie

Marcin Przepióra

 

Wtorek

godzina

Planowane zajęcia

Nauczyciel prowadzący

 

8.00 – 8.45

Praca z uczniem słabym

Przygotowanie do egzaminów zawodowych

Agata Starzycka

Zajęcia dla uczniów słabych

Jolanta Lesińska

13.05 – 15.55

Zajęcia wyrównawcze z chemii

Honorata Rzekanowska

 

 

 

14.00 – 14.45

Praca z uczniem słabym (po uzgodnieniu  z nauczycielem)

Anna Walkowska

Praca z uczniem słabym

Teresa Moszczyńska

Przygotowanie do zawodów sportowych

Mariusz Stencel

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa

Paweł Winnik

konsultacje

Agnieszka Kokolus

14.00 – 15.30

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Anna Labuda - Kleczewska

14.00 – 14.45

szachy

Beata Lipczyńska - Rahmani

14.50 – 15.35

Zajęcia wyrównawcze

Marcin Kolany

15.15 – 16.15

Pomoc w planowaniu przyszłości

edukacyjno - zawodowej

Elżbieta Żwirko - Kujawiak

 

Środa

godzina

Planowane zajęcia

Nauczyciel prowadzący

10.40 – 11.25

konsultacje

Marta Wechmann

13.10 – 13.55

Praca z uczniem słabym (po uzgodnieniu z nauczycielem)

Anna Walkowska

13.10 – 14.45

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów słabych

(co 2 tygodnie)

Joanna Walczak

 

14.00 – 14.45

Konsultacje dla uczniów

Monika Walewska - Dębrowska

zajęcia dodatkowe z języka rosyjskiego

Marzanna Wiśniewska

Praca z uczniem słabym

Maciej Łapa

 

14.45 – 15.30

Zajęcia wyrównawcze

Ewa Bejster

Przygotowanie do sakramentu małżeństwa

Paweł Grędziak

Zajęcia sportowe z piłki siatkowej

Agnieszka Świerczyńska

19.30 – 20.15

Zajęcia na basenie

Marcin Przepióra

 

Czwartek

godzina

Planowane zajęcia

Nauczyciel prowadzący

 13.10 – 13.55

Przygotowanie do egzaminów zawodowych

Krystyna Wiśniewska

Praca z uczniem słabym

Joanna Romańczuk

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Anna Labuda - Kleczewska

14.05 – 14.50

konsultacje

Iwona Gniazdowska

 

 

 

14.00 – 14.45

konsultacje

Alicja Grydziuszko

Praca z uczniem słabym

Joanna Piskorz

Zajęcia wyrównawcze

Alicja Grydziuszko

Konsultacje dla uczniów

Katarzyna Radoń

Zajęcia wyrównawcze

Anna Krupa

Zajęcia wyrównawcze

Magdalena Bryła

14.45 – 15.30

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

Marzena Orłowska

Koszykówka

Przemysław Janik

Siatkówka chłopców

Andrzej Jędrasik

15.00 – 16.00

Konsultacje dla rodziców

Dorota Pelc

15.35 – 16.20

Konsultacje dla uczniów

Grzegorz Radliński

 

Piątek

godzina

Planowane zajęcia

Nauczyciel prowadzący

 14.00 – 14.45

Praca z uczniem słabym

Maria Mizera

Zajęcia wyrównawcze

Katarzyna

Działoszewska -Rozbiegalska

„Polonez” – klasy maturalne

Katarzyna Kapuścińska

14.00 – 15.30

Praca z uczniami mającymi trudności w opanowaniu materiału

Alicja Kulewska

 

sobota

godzina

Planowane zajęcia

Nauczyciel prowadzący

10.00 –14.00

Konsultacje dla uczniów (raz w miesiącu)

Jacek Podgórski

 

Pani Sylwia Wołkowicz – Jaszczuk zajęcia dodatkowe: jedna godzina w tygodniu według potrzeb uczniów (dzień i godzina po  uzgodnieniu z zainteresowanymi uczniami)

 








ilość odsłon: 709



:)