List do Rodziców-Opiekunów uczniów kończących nauk    

 

  Szanowni Państwo,

            już wkrótce Państwa dzieci czeka jedna z najpoważniejszych decyzji w ich życiu. Spośród wielu szkół rednich muszą wybrać tę jedyną, która zagwarantuje im możliwość zdobywania potrzebnej wiedzy i umiejętności, a jednocześnie stworzy warunki do samorozwoju.                               

W związku z tym, że obecna sytuacja uniemożliwia Państwu bezpośrednią wizytę w naszej szkole, przesyłamy prezentację multimedialną o Zespole Szkół nr 2 oraz dokument opisujący nasze najważniejsze przedsięwzięcia i sukcesy z roku 2019 i 2020. Zachęcamy Państwa i Ósmoklasistów do zapoznania się z otrzymanymi informacjami oraz z naszą stroną internetową, http://www.zs2-stargard.edu.pl/ gdzie w zakładce REKRUTACJA znajduje się pełna oferta edukacyjna Zespołu Szkół nr 2 na rok szkolny 2020/2021 (charakterystyka  poszczególnych zawodów, zasady rekrutacji,  podanie do szkoły i krótkie filmiki
o Ekonomiku).

Prosimy o bieżące sprawdzanie strony internetowej naszej szkoły. W zakładce REKRUTACJA będziemy dla Państwa zamieszczać wszystkie najważniejsze informacje związane z rekrutacją do klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021.

W tym roku Zespół Szkół nr 2 obchodzi 70-lecie swojej działalności. Jesteśmy dumni ze swojej pracy i naszych absolwentów. Chcielibyśmy, aby Państwa dzieci znalazły się w zaszczytnym gronie tych najlepszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

    Pan Marcin Przepióra

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2

        z nauczycielami

 
ilość odsłon: 109:)