List do Ósmoklasistów

Drodzy Ósmoklasiści,

już wkrótce czeka Was jedna z najpoważniejszych decyzji w  życiu. Spośród wielu szkół średnich musicie wybrać  tę jedyną, która zagwarantuje Wam możliwość zdobywania potrzebnej wiedzy i umiejętności, a jednocześnie stworzy Wam warunki do samorozwoju.

Obecna sytuacja uniemożliwia nam bezpośrednie spotkania z Wami oraz rozmowy o zawodach, w których kształcimy. Nie możemy też zaprosić Was do siedziby naszej szkoły, by zaprezentować nasze nowoczesne pracownie, salę sportową i kompleks boisk Orlik. Z tego powodu chcemy Was gościć u nas wirtualnie i dlatego przesyłamy prezentację multimedialną o Zespole Szkół nr 2 oraz dokument opisujący nasze najważniejsze przedsięwzięcia i sukcesy z roku 2019 i 2020. Zachęcamy Was do zapoznania się z otrzymanymi informacjami oraz z naszą stroną internetową, http://www.zs2-stargard.edu.pl/ gdzie w zakładce REKRUTACJA znajdziecie pełną ofertę edukacyjną Zespołu Szkół nr 2 na rok szkolny 2020/2021 (charakterystyka  poszczególnych zawodów, zasady rekrutacji,  podanie do szkoły i krótkie filmiki o Ekonomiku).

Prosimy o bieżące sprawdzanie strony internetowej naszej szkoły. W zakładce REKRUTACJA będziemy dla Was zamieszczać wszystkie najważniejsze informacje związane z rekrutacją do klas pierwszych
w roku szkolnym 2020/2021.

W tym roku Zespół Szkół nr 2 obchodzi 70-lecie swojej działalności. Jesteśmy dumni ze swojej pracy i naszych absolwentów. Chcielibyśmy, abyście w najbliższym roku szkolnym znaleźli się również w zaszczytnym gronie tych najlepszych. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Pan Marcin Przepióra

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2