Konkurs plastyczny    

- MIKOŁAJ KOPERNIK -

Konkurs plastyczny ?Mikołaj Kopernik? jest organizowany z okazji obchodów 60-lecia Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim oraz uroczystego nadania tej szkole imienia Mikołaja Kopernika.

Organizator: Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim, Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie Szczecińskim, Klub Garnizonowy w Stargardzie Szczecińskim.

Uczestnicy (kategorie):Technika dowolna: ołówek, kredki, węgiel, pastele (utrwalone), farby (akwarele, akryl, gwasz, olej), batik, papier czerpany, grafika, kolaż, rzeźba.

Format prac: A3, A2, w przypadku prac olejnych, rzeźby i grafiki ? format dowolny.

UWAGA: Należy zadbać o właściwy transport prac. Prace zrolowane, złożone, pogniecione itp. nie biorą udziału w konkursie.

Terminy: Prace należy składać w sekretariacie Zespołu Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim os. Zachód B 15 a, 73-110 Stargard Szczeciński do dnia 30 kwietnia 2010 r.Finał konkursu - wernisaż wystawy pokonkursowej połączony z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród odbędzie się dnia 22.06.2010 r. o godzinie 13.00 w Zespole Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim os. Zachód B 15 a.

Wymagania konkursowe: Prawa organizatorów: Wszystkie prace biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo do ich publikacji.

Osoba odpowiedzialna z ramienia organizatora za nadzór na przebiegiem konkursu:
Imię i nazwisko: Anna Pita
Telefon: 091 573 43 04; 519 338 522
e-mail: annpit@autograf.pl

Regulamin konkursu opublikowany jest na stronie organizatora: www.zs2-stargard.edu.pl i współorganizatorów: www.mdk.stargard.pl, www.klubgarnizonowy.stargard.pl

Zobacz prace konkursowe...
Wyniki konkursu:

w kategorii szkół podstawowych:

w kategorii szkół gimnazjalnych:

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

w kategorii zajęć plastycznych:zobacz zdjęcia z wręczenia nagród...


ilość odsłon: 1292:)