Organizacja-finanse

1. komplet (bal i grill plus prezenty, wydawnictwo, napoje)- 250,- zł
  2. bal (plus wydawnictwo, prezenty, napoje)- 170,- zł
  3. grill (plus wydawnictwo, prezenty, napoje)- 80,- zł
należy wpłacać na subkonto Rady Rodziców: 18 1020 4867 0000 1502 0093 4950, z dopiskiem: „wpłata z tytułu Balu Absolwenta”. Zachęcam do wcześniejszego wpłacania. Informuję, że w SCK jest tylko 400 miejsc i o udziale w spotkaniu o 16:00 zadecyduje kolejność wpłat.
W dniach 5 i 6 marca br., już po raz czwarty, na terenie Zespołu Szkół nr 2 odbyło się spotkanie dotyczące organizacji obchodów 60-lecia szkoły, które planowane są na 25 i 26 czerwca 2010 r. W spotkaniu tym uczestniczył zespół organizacyjny, na czele którego stoi Pan Roman Soroczyński, przedstawiciele Rady Rodziców wraz z przewodniczącą Panią Anną Dąbrowską oraz Pan Dyrektor Marcin Przepióra wraz z grupą absolwentów naszej szkoły w składzie której znaleźli się: H.Wojnowski, A.Woźniak, H.Nowak, A.Kmiecik, D.Romanowska, J.Barańska, M.Kałuziak, M.Rumiński.
Obchody 60-lecia szkoły połączone zostaną z nadaniem szkole imienia Mikołaja Kopernika. Patronat medialny nad uroczystością objęło Polskie Radio Szczecin. Podczas spotkania omawiano sprawy organizacyjne związane z przebiegiem uroczystości.
Zespół organizacyjny, przy aprobacie przedstawicieli absolwentów, podjął ostateczną decyzję, że Bal Absolwentów odbędzie się w Domu Kultury ZZK, a koszt udziału w nim wyniesie 170 zł od osoby, natomiast spotkanie przy grillu, które odbędzie się w parku ZZK kosztować będzie 80 zł. W kwotach tych mieści się koszt opublikowania Wydawnictwa o Zespole Szkół nr 2. Każdy uczestnik balu lub spotkania przy grillu otrzyma je w prezencie, a także płytę CD oraz pamiątkowe gadżety. Termin wpłat na obie imprezy przesunięto do 31 maja 2010 r. Podczas spotkania ustalono również, że na tydzień przed uroczystością zostanie zorganizowany, na boisku ORLIK przy ZS nr 2, turniej piłkarski o Puchar Dyrektora ZS nr 2.