Adresy e-mail    

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 - Marcin Przepióra dyrektor@zs2-stargard.edu.pl
Główny księgowy - Mirosława Górska ksiegowosc@zs2-stargard.edu.pl
Sekretariat - specjalista Ewa Kisiela sekretariat@zs2-stargard.edu.pl
Kadry - starszy referent Sylwia Czubala kadry@zs2-stargard.edu.pl
Pedagog szkolny Bogusława Relska, Dorota Pelc pedagog@zs2-stargard.edu.pl
Psycholog szkolny - Anna Nowicka psycholog@zs2-stargard.edu.pl
Boisko wielofunkcyjne orlik@zs2-stargard.edu.pl
Kierownik gospodarczy Andrzej Strzałek a.strzalek@zs2-stargard.edu.pl
Kierownik szkolenia praktycznego Alicja Kulewska a.kulewska@zs2-stargard.edu.pl
Szkolny doradca zawodowy - Elżbieta Żwirko - Kujawiak e.zwirko-kujawiak@zs2-stargard.edu.pl
Pielęgniarka szkolna Krystyna Kurek pielegniarka@zs2-stargard.edu.pl
Zastępca dyrektora Elżbieta Capar e.capar@zs2-stargard.edu.pl
Zastępca dyrektora Anna Pita a.pita@zs2-stargard.edu.pl
Starszy informatyk ZS nr 2 - Jacek Podgórski admin@zs2-stargard.edu.pl







ilość odsłon: 1064



:)