A K T U A L N O Ś C I

znalezionych: 5, strona 1 z 1

IV Powiatowy Zjazd Gwieździsty

Dodany przez: jacquar

W dniu 16 września młodzież naszej szkoły wzięła udział w przejeździe rowerowym ulicami naszego miasta. Impreza odbywała w ramach IV Powiatowego Zjazdu Gwieździstego. W manifestacji rowerowej zorganizowanej przez SPR Stargard i Starostwo Powiatowe wzięło udział ponad 300 rowerzystów. Uczniowie „ekonomika” wraz z nauczycielem wychowania fizycznego p. Mariuszem Stencel przejechali 15 kilometrową trasę, która miała swój finał na Bobrowej Polanie.

17 litrów krwi podczas akcji „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Dodany przez: Agnieszka.Świerczyńska

Pierwsza akcja poboru krwi pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie” w śród szkół średnich odbyła się w Zespole Szkół nr 2 . W dniu 13.09.2017 r. 49 uczniów naszej szkoły wraz z absolwentami wyraziło chęć podzielenia się swoją krwią...

Zapraszamy chętne osoby do oddania krwi w dniu 13.09.2017 r.

Dodany przez: Agnieszka.Świerczyńska

Dnia 13.09.2017 r (środa) w naszej szkole odbędzie się pobór krwi pod hasłem "Młoda krew ratuje życie”.Gorąco zachęcamy do zgłaszania się na tą akcję osoby, które już oddawały krew , jak również te, które chcą oddać po raz pierwszy. Dawcą może zostać zdrowa osoba w wieku od 18 do 65 lat.

Konkurs Flaga i Logo Ośrodka

Dodany przez: jacquar

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie ! Fundacja Hotele Polskie Dzieciom serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie „FLAGA I LOGO OŚRODKA”. Zwycięskie szkoły otrzymują fantastyczne nagrody!Zgłoście swój udział już dziś !

Dodany przez: jacquar

Zapraszamy Rodziców na spotkania z wychowawcami klas:
19.09.2017 r. - Rodzice uczniów klas IV: godzina 16.00, sala 101 - spotkanie z Dyrektorem Szkoły; ok. 16.30 - spotkania z wychowawcami w poszczególnych salach.
20.09.2017 r. - Rodzice uczniów klas I : godzina 16.00, sala sportowa - spotkanie z Dyrektorem Szkoły; ok. 16.30 - spotkania z wychowawcami w poszczególnych salach.
Rodzice uczniów klas II i III: 19 lub 20.09.2017 r. - w zależności od decyzji wychowawcy klasy.
Wykaz sal na spotkania z wychowawcami - przy wejściu do szkoły.